menü

HAKKIMIZDA

20 yılı aşkın süredir özel sektörde bağımlı olarak ve otorite altında yer aldığım çalışma hayatıma, bundan böyle AIMEX Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. çatısı altında bağımsız olarak devam edeceğim.

 

AIMEX şirketi, otomotiv sektöründe OEM ve Aftermarket tedarik zincirlerinin güçlü bir halkası olma vizyonu ile otomotiv tecrübemiz ve sevdamız sırasında tespit ettiğimiz sektör ihtiyaçları ve müşteri beklentilerine cevap verebilmek amacıyla kurulmuştur. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren yurtiçi müşterilerimizin ihracat potansiyelini artırmak ve yurtdışı müşterilerimizin yerli ürün temin etmelerini kolaylaştırmak amacı ile Ticari Araç Ekipmanları faaliyetimizin lokomotif ürünü seçilmiştir.

 

Hedefimiz; yurtdışı müşterilerimiz adına web sitemizde yer alan ticari araç ekipmanlarını, iç piyasadan yüksek kalite, optimum fiyat ve zamanında teslim kompozisyonu ile tedarik ederek, yurtdışı otomotiv sanayinin Türkiye’deki eli, yurtiçi üreticilerin ise dış ticaret partneri olmaktır.

 

Bunun yanı sıra, sürekli değişen ve gelişen teknoloji, artan rekabet, yasal zorunluluklar, doğal gereklilikler ve sürdürülebilir kalkınma dolayısıyla, danışmanlık, iş geliştirme ve outsourcing hizmetleri ile sektörde sorunlar yaşandığını tespit ettiğimiz konularda, bütünleşik bir hizmet sağlayıcısı olmak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 

Sorunlar yaşadığınızı ve esas faaliyet sürecinizi olumsuz etkilediğini bildiğimiz konulara çözüm olabilmek felsefesiyle, sizin için, sizin adınıza yapabileceklerimize, uluslararası akışını sağlayabileceğimiz ürünlere ve tek çatı altında toplayabileceğimiz hizmet detaylarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda ürün ve hizmet portföyümüz çeşitlendirilmeye devam edecektir.

 

Detay bilgi almak için web sitemizden ( www.aimex.com.tr ) yararlanabilir veya iletişime ( +90 532 644 4742 ) geçebilirsiniz.

 

Otomotiv sektörünün, 7/24 müşteri memnuniyeti ve 360° mükemmellik arayışında, çalışmalarınızda başarılar ve başarılı çalışmalarınızda çözüm ortağınız olmayı dileriz.

 

Saygılarımızla,

Ali Çinçeoğlu

+90 532 644 4742

AIMEX Automotive Parts Import & Export.

Tüm Hakları Saklıdır.